УЧИТЕЛЯ ГИМНАЗИИ
ИнформацияБлогКомментарии

Цели: формировать у обучающихся патриотические чувства, любовь и уважение к Родине;знакомить с главной ценностью человека - Родиной, с традициями жителей родного края.

Виховний захід за темою: «Школа казок В.Сухомлинського» спрямований на ознайомлення учнів 1 класу з біографією та творами Василя Сухомлинського. Використання презентації Power Point здійснює значний вплив на емоційну сферу молодших школярів, сприяючи підвищенню пізнавальної активності, інтересу до української літератури.

конкурс13 - 14 листопада 2013 року в рамках Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року-2014" Антонік Т.О. був проведений конкурсний урок з математики у 2 класі.

У 1-Г класі проведено метаурок з навчання грамоти за темою:
Робота з дитячою книжкою.
Українська народна  казка «Колобок»

Буду рада, якщо надана розробка стане в нагоді вчителям початкової школи, які прагнуть зробити уроки цікавими, розвивати фантазію учнів та залучати їх до проектної діяльності.